Westworld sezon 4 kiedy?

Westworld sezon 4 kiedy?

Szalejący umysł dramat sci-fi HBO „Westworld” powraca w czwartej odsłonie filozoficznego chaosu. Serial, którego akcja rozgrywa się w parku rozrywki, gdzie roboty zachowują się jak ludzie, zdobył do tej pory dziewięć nagród Emmy i 54 nominacje.

Sezon czwarty rozpoczyna się siedem lat po wydarzeniach z sezonu 3. Pomimo śmierci Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood), wciąż istnieje możliwość, że powróci.

Jaka jest data premiery 4 sezonu?

Data premiery 4 sezonu Westworld to 26 czerwca. Będzie go można oglądać na HBO Max w USA oraz Sky Atlantic i NOW TV w Wielkiej Brytanii.

W nowym sezonie Evan Rachel Wood powróci jako Dolores Abernathy, pomimo jej śmierci w finale trzeciego sezonu. Do bohaterki dołączą również Aaron Paul, Tessa Thompson, Jeffery Wright, Luke Hemsworth, Ed Harris i Angela Sarafyan.

Czwarty sezon rozpocznie się wiele lat po zakończeniu trzeciego, śledząc powstanie Caleba Nicholsa (Aaron Paul), który prowadzi rewolucję, aby uwolnić swoich gospodarzy z Delos. Skupi się także na dążeniu Bernarda Lowe’a (Jeffery Wright) do zrozumienia Sublime, tajnego serwera, do którego mają dostęp niektóre hosty.

Kiedy ukaże się 4. sezon Westworld?

Jeśli jesteś fanem dramatu HBO o robotach skanujących mózgi – Westworld, prawdopodobnie jesteś podekscytowany nadchodzącym czwartym sezonem. Najnowszy rozdział serialu rozpoczyna się siedem lat po zakończeniu 3. sezonu i prawdopodobnie będzie miał kilka zwrotów akcji w nowym kierunku.

Podczas wywiadu na ATX Festival w marcu, współtwórczyni serialu Lisa Joy ujawniła, że James Marsden powróci jako Teddy, słodki i lojalny gospodarz grany przez Thandiwe Newton w 1. i 2. sezonie (za Variety). Ujawniła również, że Evan Rachel Wood, która grała Dolores Abernathy w trzecim sezonie, ma nową postać o imieniu Christina.

W tym sezonie serial będzie się bardziej skupiał na ludziach, w przeciwieństwie do parku rozrywki, na którym skupiał się przez pierwsze dwa lata. I choć nie ma jeszcze wielu szczegółów na ten temat, fani mogą poznać kilka intrygujących postaci, takich jak Caleb i Maeve.

Czy Dolores Abernathy powróci?

Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) była jedną z najciekawszych bohaterek pierwszego sezonu Westworld. Stała się bardziej ludzką postacią, gdy zaczęła zyskiwać świadomość i wspomnienia o swojej przeszłości, co sprawiło, że wydawała się prawdziwą osobą.

Jednakże została zmieciona z powierzchni ziemi przez Engerraunda Seraca (Vincent Cassel), gdy ten podłączył ją do Rehoboama w sezonie 3. Dolores straciła wszystkie swoje wspomnienia, więc zastanawiamy się, czy powróci w czwartym sezonie serialu.

Jeśli powróci, to być może z nową osobowością. W końcu Christina jest nową postacią w czwartym sezonie i nie ma żadnych wspomnień z przeszłości. Ale ma wiele podobieństw do Dolores, w tym sposób, w jaki się budzi.

Czy Maeve i Caleb przetrwają?

Nie ma wątpliwości, że Maeve (Thandiwe Newton) i Caleb (Aaron Paul) to dwie najbardziej ikoniczne postaci serialu. Ale ich historia może w końcu dobiec końca, a dla Maeve może to być koniec na zawsze.

W odcinku 4 Maeve i Caleb wchodzą do nowego parku Delos, który jest wzorowany na latach 20-tych. Odkrywają tam pasożyta roznoszonego przez muchy, który zaraża tylko ludzi, i biorą Charlotte (Tessa Thompson) jako zakładniczkę, by powstrzymać infekcję.

W końcu Caleb ucieka swoim porywaczom. Kiedy znajduje drogę do budynku Olympiad Entertainment, zauważa, że na ścianie widnieje popielaty odcisk dłoni poprzedniej wersji siebie, która stawiała czoła Gospodarzowi Dronowi.

Jaka jest obsada 4 sezonu?

Czwarty sezon Westworld będzie emitowany na HBO i HBO Max. Oprócz Evan Rachel Wood, w kolejnym rozdziale powrócą: Thandiwe Newton (Maeve Millay), Jeffrey Wright (Bernard Lowe), Tessa Thompson (Charlotte Hale), Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Aaron Paul (Caleb Nichols) i Angela Sarafyan (Clementine). Dołączają do nich Ariana DeBose (West Side Story), Aurora Perrineau (Syn marnotrawny) i Daniel Wu (Into The Badlands).

Charlotte Hale ma w sobie kopię mózgu maszyny Dolores Abernathy i chce wykorzystać tę moc do przejęcia władzy nad światem. Ma także rój much i ludzkich jeńców, którzy są pod jej kontrolą.

Oceń artykuł: Westworld sezon 4 kiedy?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5