NEWSPC & KONSOLE

Angelo and Deemon z wersją demonstracyjną

Do sieci trafiło w ostatnim czasie demo gry Angelo and Deemon: One Hell of a Quest. Przygodówki o pewnym twórcy internetowym, który gotów jest z uśmiechem popędzić nawet do samego piekła. A wszystko po to, by zdobyć jak najwięcej lajków i odsłon.

Angelo and Deemon to klasyczny point and click, nad którym pracuje niezależny zespół deweloperski z ukraińskiego Specialbit Studio. Punkt wyjściowy dla fabuły stanowi tutaj wizyta, jaką Kostucha składa głównemu i zarazem grywalnemu bohaterowi produkcji – młodemu mężczyźnie o imieniu Angelo. W zasadzie powinno paść akurat na kogoś innego, lecz zaistniałe okoliczności sprawiają, że Żniwiarz omyłkowo zagląda do mieszkania protagonisty. O dziwo, chłopak ani myśli trząść porciętami ze strachu na widok posępnej postaci z kosą. Ba, cała sytuacja jawi się mu jako wyśmienite rozwiązanie własnego kłopotu.

Na czym polega problem Angelo? Ano młodzieniec prowadzi kanał vlogerski, który nie cieszy się dużym powodzeniem. Dlatego bez oporów podąża za niecodziennym gościem, licząc, że zmontuje fajną relację z tej wyprawy i podbije takim filmem serca internautów. Dla graczy ma to się zaś przełożyć na obecność śmiesznych dialogów, popkulturowych cytatów oraz niejednej okazji do przygodówkowego główkowania. Demko w wersji dla komputerów PC lub Mac pobierzemy ze strony itch.io. A skoro tytuł ten posiada też swoją kartę na platformie Steam, zainteresowani mogą dodawać go do list życzeń w sklepie Valve. Jeśli chodzi o datę premiery, póki co nie podano konkretnego terminu.

Źródło
Specialbit Studio
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sprawdź również
Close
Back to top button
Close
Close