NEWSPC & KONSOLE

BioWare przygotowuje się do wydania Dragon Age 4?

Oryginalna gra, która rozpoczęła cykl Dragon Age została wydana 3 listopada 2009 roku – czyli ma na karku już dziesięć lat. Swego czasu Dragon Age: Origins było uznawane za zbawcę gatunku cRPG-ów i duchowego następcę serii Baldur’s Gate, stając się popularną marką po dziś dzień.

Dziesięciolecie istnienia jest oczywiście ważną sprawą z punktu widzenia marketingu, nic więc dziwnego że BioWare czyli autorzy serii, również świętują z graczami. I tym bardziej wątpliwe, że wyrażenie “Dragon 4ge Day” widoczne w poniższym tweecie było pomyłką lub chochlikiem drukarskim.

Czy 4 grudnia otrzymamy oficjalną zapowiedź Dragon Age 4? To całkiem możliwe – w końcu przecieki i plotki sugerują, że BioWare od dawna pracuje nad nową grą spod znaku Smoczej Ery – a po ostatnich problemach studia, powrót do formy w czymś, co robią nadal dobrze powinien być jak złapanie oddechu po długim przebywaniu pod wodą.

Źródło
vg247
Tagi

One Comment

  1. Byłoby świetnie, chociaż przyznam się bez bicia, że trójki nie ukończyłem – chyba mnie przerosła, a wątek główny jakoś mnie nie porwał. O dwójce wolałbym zapomnieć… Gdyby zebrali najlepsze cechy 1 i 3 to grałbym 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close