NEWSPC & KONSOLE

Half Life: Alyx – trailer i data premiery już w sieci!

Nadal nie mogę w to uwierzyć! Po tylu latach, seria gier która wydawała się stracona na zawsze, nagle postanowiła powrócić! Czym jednak dokładnie jest Half life: Alyx?

Nieco światła na to pytanie może rzucić ten oto świeży trailer prosto od Valve (to oni jeszcze robią gry?):

Headcraby? Są. Żołnierze Combine? Oczywiście że tak. Na szczęście oprócz tego wiadomo trochę więcej – akcja rozgrywać się będzie pomiędzy wydarzeniami znanymi z HL1 i HL2, a sterować będziemy poczynaniami Alyx Vance,- znaną i lubianą (i nie taką wcale poboczną) postacią z drugiej części serii.

Na jak długo będzie nam dane wcielić w bohaterkę i w jaki sposób Valve rozwiąże problem z ograniczeniami sprzętu VR (czytaj: czy graczom będzie robiło się niedobrze po godzinie rozgrywki), dowiemy się bardzo szybko, bo już w marcu 2020 r.

Gra jest obecnie dostępna w przedsprzedaży na Steam, ale na koniec chciałoby się jednak rzec:

Źródło
Oficjalna strona gryTwitter Valve
Tagi

3 Comments

  1. Tak sobie myślę, ilu graczy na 100 ma gogle VR? A raczej ilu na 1000? Albo 10 000? Z drugiej strony pewnie HL kupi każdy, kto taki sprzęt posiada, więc może faktycznie to ma jakiś sens, ale nadal… to trochę smutne, bo większość nigdy tej gry nie odpali 🙂

  2. Kiedyś kupię VR. I wtedy w to z chęcią zagram. Do tej pory będę z ciekawością czekał na pierwsze opinie – co jak co, ale jeśli Valve nie będzie w stanie rozpocząć na serio nowego etapu w VR to chyba nikt tego nie zrobi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close