NEWSPC & KONSOLE

Horror Silver Chains już dostępny na PC

6 sierpnia zadebiutował na komputerach PC pierwszoosobowy horror Silver Chains, za którego opracowanie odpowiada niezależne studio Cracked Heads Games, a za wydanie firma Headup Games. Ta przystrojona szatami grozy pozycja serwuje graczom wycieczkę po starej i mrocznej rezydencji, gdzie na odkrycie czekają nie tylko sekrety dotyczące przeszłości owego domostwa, lecz także niebezpieczeństwo o paranormalnym charakterze.

Silver Chains pozwala wskoczyć w buty mężczyzny o imieniu Peter, który to, pewnej burzowej nocy, ulega wypadkowi samochodowemu. A gdy nieborak odzyskuje przytomność, ku własnemu zaskoczeniu zauważa, że przebywa na terenie posępnej posiadłości. Jak nietrudno zgadnąć, główny bohater zechce poszukać pomocy i opuścić tajemniczy dom, co nie okaże się banalną sprawą. Myszkując po różnych pomieszczeniach, Peter znajdzie zaś m.in. wskazówki, wedle których już tu kiedyś był. Co gorsza, wrażenie przebywania w opustoszałym miejscu szybko ustąpi świadomości, że w pobliżu nie brak nadnaturalnych zagrożeń. Stąd też zajdzie czasami konieczność ukrywania się przed niebezpiecznymi istotami. Jednakże prym mają wieść fabuła i eksploracja, natomiast rozwiązywanie napotykanych zagadek przełoży się na dostęp do kolejnych zakamarków posesji.

Zainteresowani grą zakupią ją w wersji PC na platformie Steam bądź na GOGu. Warto równocześnie dodać, iż w późniejszym terminie ukażą się jeszcze edycje dedykowane PlayStation 4, Xboksowi One oraz Nintendo Switch. Premiera Silver Chains na wyżej wymienionych konsolach powinna z kolei nastąpić w I kwartale 2020 roku.

Źródło
Headup Games
Tagi

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close