Ile tomów ma one piece?

Ile tomów ma one piece?

One Piece to seria mangowa napisana i zilustrowana przez Eiichiro Odę. Zadebiutowała w magazynie shounenowym Shueisha Weekly Shonen Jump w lipcu 1997 roku.

Jest to obecnie jedna z najdłużej ukazujących się serii mangowych w historii. Zawiera ponad 1057 rozdziałów (stan na sierpień 2022), podzielonych na 103 tomy tankobon.

Tom 1

Pierwszy tom One Piece opowiada historię Monkey D Luffy’ego, który marzy o zostaniu królem piratów. Aby osiągnąć ten cel, musi przemierzyć Wielką Linię i walczyć z różnymi rywalami po drodze. W trakcie całej serii Luffy i jego banda piratów napotkają wiele różnych osób, od nieuczciwych piratów po urzędników państwowych. Jest też wiele tajemniczych sekretów do odkrycia, a także dużo humoru.

Tom 2

Luffy poprzysiągł zostać Królem Piratów, a teraz został wyposażony w zaczarowany Owoc Gumy, który daje mu moc rozciągania się jak guma. Ale czy uda mu się przetrwać w walce z Roronoa Zolo, zaciekłym łowcą piratów, który terroryzuje statki w Pomarańczowym Mieście? Albo przeciwko Kapitanowi Buggy’emu, okrutnemu władcy piratów, którego dziwny, błazeński wygląd kryje jeszcze potężniejsze moce. W tym drugim tomie przebojowej mangi Eiichiro Ody pirat kontra pirat!

Tom 3

Okładka tego tomu jest w kolorze łososiowego różu i przedstawia Luffy’ego na pontonie z Zoro na dziobie. Na grzbiecie znajduje się czaszka, a nazwisko autora jest wydrukowane na niebiesko. W tym tomie Oda ma do zaoferowania kilka fajnych rzeczy, w tym segment zatytułowany Kolorowanka (nuriekona) oraz dodatkowy segment zatytułowany Dokonajmy „Odkrycia! Wielki skarb!” (Fa Jian!Da Mi Bao!”woZuo rounokona).

Tom 4

Piraci Czarnego Kota to czwarty tom serii mangi shonen One Piece Eiichiro Ody. W tym tomie Monkey D. Luffy kontynuuje swoje dążenie do zostania Królem Piratów i staje do walki z byłym kapitanem piratów.

Podobnie jak inne tomy, ten tom zawiera Notatki autorskie autorstwa Eiichiro Ody. Zazwyczaj opowiadają one o dziwacznych marzeniach, anegdotach lub żartach i często są opatrzone oryginalnymi rysunkami.

Tom 7

Okładka siódmego tomu One Piece Party przedstawia Piratów Słomkowego Kapelusza (bez Jinbe) jako licealnych przestępców. W książce znajduje się też fajna ilustracja okładkowa, na której w tle jest mapa świata One Piece. Wewnątrz książki znajduje się kilka imponujących rozmiarów przewróconych stron. Książka zawiera rozdziały 31 – 34 i jest najlepszym sposobem na zakończenie przygody z One Piece. Książka zawiera też wiele interesujących ciekawostek, które sprawią, że będziesz o niej mówił jeszcze przez wiele dni!

Tom 8

Tom 8 zawiera krytykę współczesnych pisarzy i poetów. Przemyślenia Edgara Allana Poe na temat twórczości jego rówieśników to fascynująca część jego twórczości, która często jest pomijana, ale to wydanie zapewnia bogaty wgląd w jego umysł. Tom ten zawiera również dwa ekskluzywne dzieła sztuki Ark Journal autorstwa perfumiarza Barnabe Filliona i malarza Landona Metza. Ponadto ta edycja INDEX-u awaryjnego dokumentuje różne spektakle z całego świata, które odbyły się w 2018 roku. Zobacz więcej o INDEXie tutaj!

Oceń artykuł: Ile tomów ma one piece?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5