Jaki jest numer do squid game?

Jaki jest numer do squid game?

Netflix: Squid Game, hit południowokoreańskiego survivalu, znalazł się na szczytach list przebojów w ponad 83 krajach i jest obecnie najlepiej ocenianą dramą K w serwisie streamingowym. W ciągu pierwszych czterech tygodni obejrzano ponad 1,65 miliarda godzin.

Widzom zaleca się, by nie dzwonili pod ośmiocyfrowy numer, który pojawia się na wizytówkach rozdawanych pozbawionym pieniędzy uczestnikom serialu. Numer ten należy podobno do prawdziwej osoby w Korei Południowej, która odbiera tysiące telefonów od przypadkowych osób chcących wziąć udział w fikcyjnym, ponurym turnieju.

Who Owns The Number?

Od momentu debiutu na Netflixie w zeszłym miesiącu dramat survivalowy Squid Game szybko stał się jednym z najpopularniejszych programów w serwisie streamingowym. Opowiada historię 456 osób, które zapisują się do serii gier ze śmiertelnie niebezpiecznym zwrotem akcji, a każda z nich musi zadzwonić pod ośmiocyfrowy numer podany przez tajemniczego rekrutera granego przez Gong Yoo.

Ale ten numer nie jest fikcyjny, ponieważ South China Morning Post donosi, że pewien Koreańczyk z prawdziwego zdarzenia otrzymywał 4 000 telefonów dziennie od widzów Squid Game. Powiedział, że myślał, że to spam, ale wkrótce dowiedział się, że to telefony z samego programu.

Napływ telefonów postawił mężczyznę w trudnej sytuacji. Do tego stopnia, że Netflix i firma producencka Siren Pictures przeredagowują sceny, w których pojawia się numer telefonu, by go usunąć, mając nadzieję, że to położy kres żartobliwym rozmowom. Właściciel numeru odmawia jego zmiany, ale trwają negocjacje między nim a firmą.

Jaki numer widnieje na wizytówce w grze Squid Game?

Jeśli jesteś fanem hitowego dramatu Netflixa Squid Game, wiesz, że żartownisie udający mistrzów gry oferują zdesperowanym ludziom wizytówki, a na każdej z nich jest numer, pod który muszą zadzwonić. W rzeczywistości cyfry na tych wizytówkach to prawdziwe numery, należące do Koreańczyka, który otrzymuje mnóstwo telefonów od fanów.

Historia Squid Game skupia się na pogrążonym w długach bohaterze Seong Gi-hun (Lee Jung-jae), który otrzymuje propozycję zagrania w dziecinne gry za pieniądze. W końcu wygrywa konkurs i otrzymuje miejsce w turnieju, w którym gracze zmierzą się ze sobą w serii dziecięcych gier, które mają śmiertelnie niebezpieczne zwroty akcji, a wszystko po to, by zdobyć dużą nagrodę pieniężną.

Ale po tym, jak zadzwonił pod numer podany na swojej karcie, zaczął otrzymywać zalew telefonów od ludzi, którzy chcą się przyłączyć do niebezpiecznych gier. Teraz otrzymuje 4 000 telefonów dziennie i musiał nawet brać leki nasenne z powodu ciągłego stresu.

Jak poznać numer na karcie w Squid Game?

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś południowokoreański serial Squid Game, możesz pamiętać, że program wymaga od uczestników wybrania numeru, aby dostać się do gry. Pomimo śmiertelnych konsekwencji gry, niektórzy chcą spróbować szczęścia i dzwonią pod numer, aby dowiedzieć się, czy zostaną przyjęci do gry.

Gdy Squid Game po raz pierwszy trafił na Netflix, stał się przebojem i od tego czasu program znajduje się na szczytach list popularności w 90 krajach na całym świecie. W dziewięcioodcinkowym dramacie setki ludzi, którzy są zadłużeni, rywalizują w dziecięcych grach ze śmiertelnie niebezpiecznymi zwrotami akcji o kwotę zmieniającą życie.

W Squid Game ludzie otrzymują wizytówkę z ikonami przypominającymi PlayStation na jednej stronie i numerem na drugiej. Aby wziąć udział w grze, muszą zadzwonić pod numer podany na wizytówce.

Czy numer na wizytówce w Squid Game jest własnością publiczną?

W ostatnim odcinku popularnego programu Netflixa Squid Game bohaterowie otrzymali wizytówki z wydrukowanym na nich ośmiocyfrowym numerem. Mają zadzwonić pod ten numer, aby zostać przyjętym do gry.

Jednakże ten numer telefonu jest numerem telefonu prawdziwej osoby. Osoba, która jest właścicielem tego numeru, twierdzi, że otrzymuje 4 000 telefonów dziennie i próbuje go sprzedać.

W rezultacie zespół produkcyjny serialu zdecydował się usunąć sceny, w których pojawia się ten numer telefonu, aby mieć nadzieję, że położy to kres żartobliwym rozmowom.

Gra w kalambury to program, który czerpie z prawdziwego życia i komentuje zło kapitalizmu w swoim dramacie. To także sprytny sposób na wykorzystanie światowej obsesji na punkcie reality i gameshows. Trudno się oprzeć, by nie kibicować graczom, nie śmiać się z nimi i nie płakać.

Oceń artykuł: Jaki jest numer do squid game?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5