Wiedźmin sezon 2 ile odcinków?

Wiedźmin sezon 2 ile odcinków?

Jeśli szukasz dobrego, odważnego serialu fantasy, który zapewni ci rozrywkę tej zimy, nie szukaj dalej niż Wiedźmin. To jeden z najbardziej udanych seriali Netflixa, który już w tym tygodniu powróci do serwisu streamingowego.

Pierwszych osiem odcinków sezonu 2 trafi na Netflix w ten piątek. Henry Cavill powraca jako Geralt z Rivii, a także Freya Allen i Anya Chalotra.

Ile odcinków liczy 2. sezon Wiedźmina?

Jeden z najpopularniejszych seriali fantasy na Netflixie, Wiedźmin, powróci w drugim sezonie w grudniu tego roku. Fani z niecierpliwością czekają, aż Geralt z Rivii powróci do swoich magicznych łowów i będzie miał więcej potwornego chaosu, niż można uścisnąć kijem.

Pierwszy sezon Wiedźmina, wydany na Netflix pod koniec 2019 roku, szybko stał się hitem wśród fanów. Pełen magii, mitycznych stworzeń i romansów serial zyskał sobie wiernych fanów.

Teraz, sezon 2 Wiedźmina pojawi się na Netflix w najbliższy piątek, 17 grudnia. Wszystkie osiem odcinków nowego sezonu będzie można oglądać od północy czasu PT i 3 rano ET.

W sezonie powrócą Henry Cavill jako Geralt z Rivii i Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu. Ponadto Kim Bodnia zagra Vesemira, mentora Geralta. W obsadzie znalazło się też kilka innych postaci, w tym Freya Allen jako księżniczka Ciri i Kristofer Hivju jako Nivellen.

Jakie są długości odcinków w 2. sezonie Wiedźmina?

Jeśli planujesz oglądać nowy sezon Wiedźmina, możesz się zastanawiać, jak długie są poszczególne odcinki. Pierwszy sezon składał się z ośmiu odcinków, a każdy z nich trwał około godziny.

W drugim sezonie Wiedźmina odcinków jest również osiem – wszystkie będą dostępne 17 grudnia. Pierwszy odcinek, „Ziarno prawdy”, rozpoczyna się zaraz po zakończeniu sezonu 1 i przedstawia Geralta (Henry Cavill) i Ciri (Freya Allan), którzy wreszcie mogą się spotkać po tym, jak on i królowa Calanthe z Cintry spędzili poprzednie osiem odcinków, biegnąc równolegle przez cały kontynent.

Geralt zabiera Ciri do Kaer Morhen, domu swojego dzieciństwa i bezpiecznego schronienia dla swoich wiedźmińskich braci. Tam muszą stawić czoła zagrożeniu ze strony złej armii Nilfgaardu, która jest równie potężna jak moce Ciri. Ale zanim to nastąpi, Geralt musi pomóc swojej nowej podopiecznej dowiedzieć się, co sprawia, że jest potworem.

Ile odcinków liczy 2. sezon Wiedźmina na Netflixie?

Netflix dał zielone światło na drugi sezon Wiedźmina już w listopadzie 2019 roku, co jest nietypowe dla serwisu streamingowego, ale pokazuje, że mają dużo wiary w tę franczyzę. W tym samym czasie Netflix przygotowuje już kilka spin-offów i projektów, z których najważniejszym jest Wiedźmin: Blood Origin.

Pierwszy sezon Wiedźmina śledzi przygody Geralta z Rivii (Henry Cavill), barda Jaskiera (Joey Batey), Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra) i Ciri, lwicy z Cintry (Freya Allan). W tym sezonie pojawiają się nowe postacie, takie jak rozbójnik Nivellen (Kristofer Hivju) i brukselka Vereena (Agnes Bjorn). Ponadto Paul Bullion, Yasen Atour i Basil Eidenbenz dołączą do obsady jako czarownicy Lambert, Coen i Eskel. Kim Bodnia, który gra Vesemira w prequelu filmu animowanego Koszmar wilka, również jest w składzie.

Ile odcinków liczy 2. sezon Wiedźmina na Amazon?

Netflix ujawnił obsadę 2. sezonu Wiedźmina i wygląda na to, że serial będzie większy niż sezon pierwszy. Wygląda na to, że serial będzie większy niż sezon pierwszy i będzie zawierał więcej postaci z gier komputerowych.

Kristofer Hivju (Gra o tron) ma zagrać Nivellena, postać luźno opartą na zwierzęcych ludziach z Pięknej i Bestii. Redanian Intelligence opublikowało również plotkę w maju 2020 roku, mówiącą o tym, że może pojawić się trzeci Wiedźmin o imieniu Hemrik, którego zagra Joel Adrian.

Ciri jest opętana przez Voleth Meir, demona, który żywi się bólem. Geralt i Vesemir próbują opanować Ciri.

W międzyczasie Francesca Findabair, czarodziejka z Ellander, śni o postaci w białej i czarnej szacie. Jej wizje prowadzą ją do sekretnego przejścia w zrujnowanym monolicie.

Po tym, jak Yennefer uwalnia ją spod kontroli Bezśmiertelnej Matki, Francesca podróżuje z Fringillą do nieznanego świata, gdzie spotykają monolit, który dla każdej z nich przybiera różne formy. Yennefer widzi Tissaia, Fringilla widzi Imperatora Emhyra, a Francesca widzi Ithlinne.

Oceń artykuł: Wiedźmin sezon 2 ile odcinków?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5