FILMYNEWSPC & KONSOLE

Joker to najlepiej zarabiający film dla dorosłej publiki w historii? Tak, ale nowe Call of Duty: Modern Warfare i tak zarobiło więcej

Od wielu lat na rynku szeroko rozumianej rozrywki prym wiedzie branża gier, która jakoś nie chce zwolnić i raz po raz udowadnia wszystkim wszem i w koło, że na “waleniu w joystick” robi się dobre pieniądze. Tym razem takim przykładem niech będzie porównanie, ile zarobiły dwa wydane w październiku produkty – Joker, najlepiej zarabiający film dla dorosłej publiki w historii, oraz nowa odsłona Call of Duty o podtytule Modern Warfare.

W ciągu trzech pierwszych dni gra studia Activision zarobiła 600 milionów dolarów, a ile w ciągu pierwszych trzech dni zarobił Joker? Około 300 milionów zielonych.

Oczywiście są filmy, które w dłuższej perspektywie finansowo pozostawiają Jokera i CoD w tyle, a taki Avengers: Endgame zbliża się już powoli do 3 miliardów! To robi wrażenie. A swoją drogą ciekawe ile zarobi zapowiadany Cyberpunk 2077 z naszego rodzimego studia CD Project RED, bo jak zapowiadają giełdowi specjaliści, może to być najlepiej zarabiająca gra w historii. Trzymamy kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button