Kiedy 3 sezon demon slayer?

Kiedy 3 sezon demon slayer?

Fani anime byli zdruzgotani po wydarzeniach z filmu Mugen Train, ale na szczęście wygląda na to, że 3 sezon Demon Slayer jest w drodze. Ten nowy sezon skupi się na arkance Swordsmith Village.

Sezon ponownie wprowadzi kilka popularnych postaci z oryginalnej mangi, wraz z kilkoma złowrogimi nowymi złoczyńcami. W szczególności, seria przedstawi dwa demony z Górnej Szóstki z Kizuki – Gyokko i Hantengu.

Sztuka Wioski Mieczników

Sztuka Wioski Mieczników podąża za Tanjiro Kamado, który próbuje znaleźć lekarstwo dla swojej siostry Nezuko, która zmieniła się w krwiożerczego demona. Po brutalnej walce z demonami wyższej rangi, rodzeństwem Dwunastu Kizuki, miecz Tanjiro zostaje całkowicie zniszczony, a on sam musi udać się do Wioski Mieczników, by zdobyć nowy.

Arkuł wprowadza do serii dwie nowe postacie: Hantengu i Gyokko, demony wyższej rangi, rodzeństwo Daki i Gyutaro, które mają okrutne i bezduszne osobowości.

Seria będzie prawdopodobnie trwała 10-12 odcinków i skupia się na Mist Hashira Muichiro Tokito i Love Hashira Mitsuri Kanroji, które prawdopodobnie będą musiały zająć się potężniejszymi demonami. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to kilka demonów wyższej rangi, czy więcej, ale wiadomo, że ten odcinek będzie krwawy od początku do końca.

The Entertainment District Arc

Po udanym pierwszym sezonie Demon Slayer fani domagali się więcej. Ale czego możemy się spodziewać w 3. sezonie?

Najnowszy odcinek serialu, którego emisja rozpoczęła się w grudniu 2021 roku, nosi nazwę Entertainment District Arc. W tym odcinku Tanjiro Kamado i jego przyjaciele próbują wytropić demona w Yoshiwara, dzielnicy czerwonych latarni w Tokio, która jest przedstawiona w serialu.

W tym odcinku zobaczymy, jak krzykliwa i popularna była Yoshiwara w czasach swojej świetności. Obszar ten został odbudowany w erze Taisho po ciężkich bombardowaniach, a w tamtych czasach powstawały tam nawet telenowele.

Podczas tej serii Tanjiro i jego przyjaciele będą musieli stawić czoła dwóm Miłosnym Hashirom i jednej Mglistej Hashirze, a także demonom wyższego rzędu. To sporo do zrobienia i wygląda na to, że Tanjiro, Nezuko, Inosuke i Zenitsu będą musieli się trochę pomęczyć, żeby przez to wszystko przebrnąć.

Fani anime będą podekscytowani, żeby zobaczyć ten nowy arc w akcji, zwłaszcza po obejrzeniu zwiastuna na początku tego roku. To świetny sposób na ponowne wejście w świat pogromców demonów.

The End of the World Arc

Seria mangowa Demon Slayer autorstwa Koyoharu Gotouge opiera się na historii nastoletniego Tanjiro Kamado i jego siostry Nezuko, którzy stają się demonami po tym, jak ich rodzina zostaje wymordowana. Zarówno manga, jak i jej adaptacja anime zyskały uznanie krytyków.

Pierwsza 26-odcinkowa adaptacja serialu telewizyjnego anime została wyemitowana w Japonii w kwietniu 2019 roku i została wyprodukowana przez Ufotable. Po serialu powstała adaptacja filmowa o tej samej nazwie, która została wydana w 2020 roku i stała się najlepiej zarabiającym filmem anime wszechczasów.

To anime świetnie się ogląda. Łączy w sobie wartką akcję i wspaniałe sekwencje w sposób, w jaki udaje się to niewielu innym serialom.

Ma również interesującą obsadę, w której skład wchodzą zarówno weterani pogromcy demonów Hashiry, jak i nowi bohaterowie, którzy nie zawsze są najsilniejsi. Biorąc to pod uwagę, nadchodzący trzeci sezon Demon Slayer może być równie popularny, jak dwa ostatnie sezony.

The Future Arc

W Demon Slayer pozostał jeszcze jeden arc, który zapowiada się na prawdziwą bitwę. W łuku „Wioska mieczników” Tanjiro Kamado oraz Love and Mist Hashiras udadzą się do wioski mieczników, gdzie będą trenować w sposób, jakiego jeszcze nie było.

Potem zmierzą się z demonicznym rodzeństwem Daki i Gyutaro z Górnego Księżyca 6. Ci dwaj są najpotężniejszymi demonami, jakie kiedykolwiek istniały, i obaj mają tragiczne historie.

Będą używać technik walki mieczem opartych na stylach oddychania, aby wykonać zadanie, i wygląda na to, że ten sezon zabierze ich przez kilka niesamowitych technik. Styl graficzny tej serii jest po prostu zapierający dech w piersiach, a patrzenie na ruchy demonów, gdy uderzają swoimi mieczami, sprawia prawdziwą radość.

Oceń artykuł: Kiedy 3 sezon demon slayer?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5