Kiedy będzie nowy sezon stranger things?

Kiedy będzie nowy sezon stranger things?

Netflixowy horror sci-fi, Stranger Things, zakończył swój czwarty sezon wielkim dwugodzinnym finałem, w którym Wielki Zły Vecna pokonał Hawkinsa. Oznacza to, że nadszedł czas, aby Eleven, Mike, Will i reszta dzieciaków zmierzyła się z Vecną raz na zawsze.

Twórcy serialu, Matt i Ross Dufferowie, niedawno zdradzili, że w świecie Stranger Things czekają na nas „bardziej ekscytujące historie”. To znak, że prawdopodobnie powstanie jakiś spinoff.

Finał

Czwarty sezon Stranger Things był większy i lepszy niż kiedykolwiek. Wyniósł serial na nowe wyżyny, ale pozostawił też kilka ważnych pytań bez odpowiedzi.

W ostatnim odcinku serialu wszyscy spotykają się, by zastanowić się, co robić. Całe miasto jest nagle w niebezpieczeństwie, gdy z nieba spada popiół.

Wtedy grupa odkrywa, że popiół pochodzi z Upside Down, które zaczęło przenikać do Hawkins.

Gdy gang próbuje znaleźć sposób na powstrzymanie Vecny przed przejęciem Upside Down, Eleven mówi Willowi, że nie może pozwolić jej odejść. Będzie walczyć i uratuje swoich przyjaciół.

Data premiery sezonu 5

Mimo że sezon 4 został podzielony na dwa tomy, fani Stranger Things z niecierpliwością czekają na kolejny sezon. Jednak data premiery nie została jeszcze potwierdzona przez Netflixa.

Według braci Duffer, sezon 5 będzie znacznie krótszy niż trzyletnia przerwa między sezonami 3 i 4. Zapowiedzieli też, że ostatni odcinek będzie trwał „co najmniej dwie godziny”, czyli znacznie dłużej niż odcinki z sezonu 4.

Przewiduje się, że w piątym sezonie powrócą członkowie obsady serialu, w tym Millie Bobby Brown (Eleven), Finn Wolfhard (Mike), Gaten Matarazzo (Dustin), Noah Schnapp (Will), Caleb McLaughlin (Lucas), Priah Ferguson (Erica), Joe Keery (Steve), Winona Ryder (Joyce) i David Harbour (Hopper).

Sadie Sink (Max), która została zabita przez Vecna pod koniec 4 sezonu, również ma powrócić w jakimś charakterze. Nie wiadomo jednak, czy obudzi się ze śpiączki.

Data premiery 6 sezonu

Fani Stranger Things z niecierpliwością czekają na nowy sezon. Pierwszy sezon serialu Netflix ukazał się 27 maja, a drugi 1 lipca 2022 roku.

Scenarzyści serialu weszli na Twittera, aby zapytać telewidzów o ich pomysły na piąty i ostatni sezon. Jak można się było spodziewać, fani odpowiedzieli niesamowitymi pomysłami na finałowy sezon. Wśród najbardziej popularnych jest ten, który sugeruje, że moce Eleven związane ze skokami w czasie mogą zostać wykorzystane do uratowania jej przyjaciół z Upside Down.

Współtwórcy Stranger Things planują również wprowadzić pewne zmiany w serialu, aby uczynić go jeszcze bardziej rozrywkowym dla fanów. Mimo to nie potwierdzili żadnych planów dotyczących sezonu 6.

Data premiery sezonu 7

Fani z niecierpliwością czekają na nowy sezon Stranger Things, ale kiedy zostanie on wydany? Największy serial Netflixa powróci do serwisu w piątek, 27 maja.

Ale co będzie potem? Cóż, zobaczymy wiele postaci, które znamy i kochamy z sezonu czwartego.

Wśród nich są oczywiście Millie Bobby Brown (Eleven), Finn Wolfhard (Mike), Noah Schnapp (Will), Natalia Dyer (Nancy), Sadie Sink (Max) i Winona Ryder (Joyce).

I jeszcze Jamie Campbell Bower jako Vecna – najbrzydszy czarny charakter w Upside Down i ten, który ostatnio skradł serce Nancy. Aktor nieugięcie broni swojej postaci i sugeruje, że w ostatnich odcinkach zobaczymy więcej człowieczeństwa Vecny.

Oceń artykuł: Kiedy będzie nowy sezon stranger things?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5