NEWSPC & KONSOLE

Land of War: The Beginning opowie historię obrony Polski przez nazistowskimi Niemcami

Dokładnie na 80-lecie rozpoczęcia się największego w historii ludzkości konfliktu zbrojnego, który swoim zasięgiem objął w zasadzie cały świat. Polskie studio MS Games postanowiło właśnie teraz ujawnić swój nowy projekt, w którym będziemy mogli wirtualnie przeżywać kampanię wrześniową.

W Land of War: The Beginning kierować będziemy losami Piotra Kowalskiego, żołnierza złapanego w jednym z najczarniejszych okresów polskiej historii. Weźmiemy w jego skórze udział m.in. w starciach na Helu, bitwie pod Mokrą, Modlinie, czy też Warszawie.

Twórcy obiecują dużą dbałość o detale i odwzorowanie wojennych realiów, zarówno jeśli chodzi o uzbrojenie i mundury, jak i same miejscówki. Co ciekawe pojawić mają się również bronie prototypowe, które nigdy nie weszły do masowej produkcji.

Premiera Land of War: The Beginning odbędzie się na PC (i być może konsolach) zapewne w 2020 roku. Póki co te dane nie zostały oficjalnie potwierdzone. Patrząc zaś na sam tytuł jest możliwość, że to ma być tylko początek całej serii.

1+

Polubili to:

  • avatar
Źródło
Destructoid
Tagi

One Comment

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close