NEWSPC & KONSOLE

Nadchodzi remaster Kingpina. Serio.

Nie uwierzycie, jaka to produkcja otrzyma wkrótce lifting w postaci wydania remastera – sam miałbym w głowie kilkanaście bardziej godnych tego tytułów, o których pomyślałbym w ciągu kilku sekund. Ale nie, remaster otrzyma Kingpin. Serio, ktokolwiek akurat o to prosił?

Nie żeby ta wydana w 1999 roku produkcja autorstwa Xatrix Entertainment była jakąś kaszanką – ale jakoś nie wydaje mi się, aby wiele osób o niej pamiętało. A już szczególnie w kontekście wartych uwagi gier z przełomu tysiąclecia. Tymczasem 3D Realms ogłosiło, że to właśnie Kingpin: Life of Crime otrzyma odświeżoną wersję.

Czego możemy się spodziewać po tym remasterze? Tego co zwykle, czyli upewnienia się, że gra pójdzie na nowoczesnym sprzęcie i systemach operacyjnych, rozdzielczość do 4K i trochę poprawek np. oświetlenia. W sumie w zapowiedzi najciekawiej wygląda obietnica “rebalance’u” rozgrywki. A i ma być dostępny tryb “bez przemocy”, co wydaje się być wstępem do jakiegoś dziwnego żartu.

Premiera Kingpin: Reloaded ma się odbyć w tym roku na PC, acz na razie nie znamy szczegółów.

Źródło
PC Gamer
Tagi

One Comment

  1. Grę pamięta wielu, bo była to gra mega solidna, arcytrudna jak na swoje lata i ze świetnym klimatem. A o remaster nikt nie prosił, a już na pewno nie w takiej formie jak widać to na tym zwiastunie. Co do przebudowy rozgrywki to spodziewam się głównie spłycenia do maksimum poziomu trudności żeby sobie dzisiejsze milenialsiki flaków nie wypruły podczas pierwszej walki. Ogólnie rzecz ujmując, teraz z dobrej gierki zrobią dopiero kaszankę. Nawet im się nie chciało nic z silnikiem gry robić, nadal tekstury falują na ubogich w geometrię modelach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close