FILMYKOMIKSYNEWS

Nowy Hellboy już za pasem! Premiera w piątek 12 kwietnia!

Nowy Hellboy z Davidem Harbourem w rolach głównych wjeżdża do polskich kin już 12 kwietnia, czyli w najbliższy piątek! Oprócz Harbourna w opowieści o czerwonym jak bambosze Stalina pół człowieku, pół demonie zobaczymy również wkurzoną Mille Jovovich jako Nimue, królową krwi, oraz Iana McShane’a, który zagra profesora Bruttenholma.

Z grubsza fabuła przebiega w ten sposób, że oto bardzo, bardzo zła królowa krwi Nimue zjawia znienacka i z miejsca postanawia zrzucić na nas wszystkie najgorsze plagi świata. Wiadomo, to zazwyczaj robią te złe królowe, co w tym czasie robią te dobre nie do końca wiadomo. No więc jak się okazuje jedynie Hellboy (jakżeby inaczej) jest w stanie zmierzyć się z takimi okolicznościami, tyle, że w kupie raźniej, więc zbiera starych towarzyszy, żeby złej królowej dać klapsa. Czy ta oklepana do bólu historia będzie chociaż ciekawie opowiedziana przekonamy się już za tydzień.

Poprzedni film o Hellboyu wyreżyserował nie kto inny jak sam Guillermo del Toro, no i chociaż być może nie był to obraz wybitny, a co najwyżej poprawny, to Ron Perlman wydawał mi się wtedy stworzony do tytułowej roli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button