NEWSPC & KONSOLE

Paradox przetestuje model subskrypcji do Europa Universalis IV

Od premiery ostatniej części flagowej serii szwedzkiego developera minie w tym roku siedem lat, przez które Europa Universalis IV zmieniła się w całkiem szerokim zakresie. Szczególnie jest to widoczne kiedy nowy gracz próbuje ogarnąć sytuację z milionem DLC do tej strategii – co jest warte uwagi, a co można sobie darować? Bo kupno wszystkich paczek z dodatkami to rzecz zdecydowanie za droga.

Problem z nadmiarem DLC i łącznymi kosztami dla nowych graczy został w końcu zauważony przez samych developerów, którzy postanowili zadziałać. W efekcie w najnowszej aktualizacji 1.29.4 pojawi się testowa funkcjonalność, która ma pomóc szczególnie nowym graczom w ocenie sytuacji – mianowicie, gra zostanie wzbogacona o usługę subskrypcji.

Pomysł nie jest nowy i sama społeczność nie raz dawała takową sugestię, ale dopiero teraz Paradox zamierza sprawdzić jak taka funkcja zostałaby przyjęta i jaką cieszyłaby się popularnością. Póki co nie wiadomo ile subskrypcja miałaby kosztować, nie znamy też żadnych detali. Osoby szczególnie zainteresowane pomysłem mogą pośledzić odpowiedni wątek na forum gry.

Tagi

One Comment

  1. Ej, to by było całkiem spoko! Jest mnóstwo dodatków, które chciałbym wypróbować, ale jak widzę te ceny i ich ilość to się po prostu odechciewa.

    1+

    Polubili to:

    • avatar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close