NEWSPC & KONSOLE

Plotkarze donoszą, że gdzieś tam tworzy się nowy Tony Hawk’s Pro Skater

Po ostatnich przygodach marki deskorolkowych gier, które tylko z nazwy przypominały osławioną i tęsknie wspominaną dwójkę, być może doczekamy się kolejnej gry spod znaku Tony’ego Hawka. Albo remastera jednej z tych dobrych.

Plotki o tym, że ktoś w Activision kombinuje z nową grą mającą przywrócić wirtualną deskę do dawnej glorii, pojawiają się i znikają co jakiś czas. Ostatnio sprawa ponownie trafiła na światło dzienne za sprawą skateboardzistki Lizzie Armanto, która w jednym z podcastów nieoficjalnie przyznała, że brała udział w nagraniach do “następnej gry z Tony’m Hawkiem”. Dziwnym trafem, nagranie akurat w tym fragmencie zostało wkrótce edytowane i wzmianka o grze usunięta.

Co ciekawe, inne źródła sugerują do tego, że wewnątrz Activision stworzono prototypu remake’ów obu pierwszych gier spod znaku słynnego deskorolkarza – mają one pomóc w podjęciu przez zarząd decyzji o tym, czy warto w nie zainwestować. Ciekawe jak wielkim problemem w takim przypadku byłyby licencje na kawałki pojawiające się w jedynce i dwójce.

Na razie oczywiście nic nie jest oficjalne i marka Tony Hawk’s Pro Skater pozostaje martwa od lat – niemniej, taka ilość plotek i “insiderskich” informacji każe się zastanawiać, czy coś nie jest grane.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close