NEWSPC & KONSOLERÓŻNOŚCISPRZĘT

Różne już widzieliśmy kontrolery do gier, ale patelnia… Patelnia w Mordhau też się sprawdza!

Gracze to jednak pomysłowe i zdolne bestie. Pamiętacie gościa, który na ten przykład przeszedł Dark Souls grając na gitarze do Guitar Hero? Albo innego, który zrobił to samo przy pomocy – uwaga, uwaga – perkusji?

No wiec ktoś wpadł na pomysł, żeby w grze Mordhau, która oferuje między innymi żelazną patelnię w charakterze białej broni, wykorzystać autentyczne naczynie do stworzenia kontrolera i w taki sposób, machając takowym kuchennym orężem przed monitorem, gromić przeciwników.

No i to działa, serio. Zresztą, zobaczcie sami.

Playing Mordhau online with a pan controller

This is taking your gaming experience to the next level 😂

Opublikowany przez GameByte Piątek, 28 czerwca 2019

Śmichy, chichy, ale w zasadzie Mordhau mógłby być takim przyczynkiem do stworzenia nowej serii kontrolerów imitujących broń. No wyobraźmy sobie atrapę miecza, którą dałoby się autentycznie atakować i bronić. Technologia jest banalna, ale stworzenie takowego kontrolera do obsługi jednej gry trochę mija się z celem. Gdyby jednak takich gier miało powstać więcej, no to byłaby pewnie całkiem fajna zabawka. No ja na ten przykład być może skusiłbym się na takie cudeńko przy okazji kolejnego Elder Scrolls, gdyby rzecz jasna te moje elektroniczne gryzmoły, które właśnie odstawiam, miały jakąkolwiek szansę rzeczywistej realizacji.

1+

Polubili to:

  • avatar
Tagi

One Comment

  1. Haha, ale sztos ta patelka szacun koleś jest pomysłowy 😀
    Co do pomysłu z kontrolerami imitującymi broń to już widzę jakby robili dobry biznes na tym np. Wyobraźmy se, że gramy jakimś magiem z kosturem i dostajemy taki kontroler i ciepamy kule ognia za jego pomocą 😀

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close