NEWSOPROGRAMOWANIE

GOG Galaxy 2.0 wchodzi w otwartą fazę beta

Kiedy w maju bieżącego roku ekipa odpowiedzialna za klienta platformy GOG zapowiedziała wersję 2.0 swojej aplikacji Galaxy, obietnice były niebotyczne. Miała to być “ostateczna aplikacja do gier”, łącząca po swojej stronie wszystkie posiadane gry na rozmaitych platformach sklepowych z funkcjami społecznościowymi itd. w jednym miejscu.

Pierwsze opinie osób zaproszonych do zamkniętych testów były nader pozytywne, a teraz wreszcie każdy z nas może sprawdzić GOG Galaxy 2.0 w akcji – wystarczy przejść na odpowiednią stronę i pobrać wersję beta klienta, a następnie ocenić zmiany samodzielnie.

Sama możliwość posiadania biblioteki swoich gier oraz komunikację ze znajomymi w jednym miejscu jest kusząca i warta sprawdzenia, nawet jeśli GOG Galaxy 2.0 nie eliminuje totalnie konieczności posiadania zainstalowanych launcherów np. Steama lub Origina – sam właśnie pobieram aplikację z czystej ciekawości. Kto wie czy za kilka miesięcy, nie będzie to absolutnym killerem na pofragmentowanym rynku gier PC.

Źródło
PC Gamer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button