NEWSPC & KONSOLE

GTFO dzisiaj wchodzi w fazę Wczesnego Dostępu

Obiecujący co-opowy survival horror od 10 Chambers Collective widnieje na naszym radarze od pewnego czasu, co jakiś czas powodując entuzjastyczne zachwyty nad gęstą atmosferą, którą gra próbuje zwabić graczy. I już wkrótce ktoś więcej, niż garstka wybrańców będzie mogła się przekonać o jakości tejże atmosfery oraz innych elementów GTFO.

Jak ujawnili twórcy w nowym poście skierowanym do osób zainteresowanych grą na platformie Steam, GTFO wejdzie w fazę Wczesnego Dostępu już 10 grudnia – czyli dzisiaj. Na graczy czekać będzie flagowy tryb gry, zwany The Rundown, którego zasady możecie poznać na poniższym materiale:

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy gra doczeka się wersji 1.0 – wszystko zależy od początkowego przyjęcia i liczby bugów, glitchy i innych napotykanych we Wczesnym Dostępie problemów.

GTFO początkowo będzie dostępne na Steamie w cenie 35$


A tutaj gdyby ktoś chciał rzucić okiem na pierwsze wrażenia z rozgrywki, to służę krótkim gameplayem /OldUpa

GTFO we wczesnym dostępie – czy warto?

No dobra, czas przetestować lajwy na twarzoksiążce – na początek zobaczymy, czy zakup GTFO we wczesnym dostępie do był dobry pomysł. Ale coś mi mówi, że niekoniecznie… /OldUpa (tak, wiem, ze tam była opcja przełączania kucnięcia ;P )

Opublikowany przez Nerdomancer Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button