Jak anulować subskrypcję xbox game pass?

Jak anulować subskrypcję xbox game pass?

Game Pass to usługa Microsoftu polegająca na graniu na żądanie, która daje ci dostęp do stale rosnącej biblioteki gier. Usługa jest obecnie dostępna dla konsol Xbox One, Xbox One X, komputerów z systemem Windows oraz urządzeń z systemem iOS i Android.

Jeśli nie jesteś zadowolony z subskrypcji Xbox Game Pass, możesz ją łatwo anulować. Aby to zrobić, wystarczy wykonać poniższe kroki.

Jak anulować

Xbox Game Pass to usługa abonamentowa, która pozwala graczom grać w różne tytuły na konsoli Xbox i komputerach PC. To świetny sposób na wypróbowanie nowych gier i odkrycie klasyków z przeszłości.

Jeśli korzystasz z Game Pass i chciałbyś ją anulować, jest to całkiem proste. Wystarczy, że przejdziesz do działu Usługi i subskrypcje na pulpicie konta Microsoft i wybierzesz opcję Zarządzaj obok subskrypcji, którą chcesz anulować.

Po podjęciu decyzji Microsoft zakończy powtarzające się rozliczenia i poinformuje cię, że nie będzie cię obciążał automatycznie przy następnej dacie rozliczenia.

Ważne jest również to, że anulowanie Xbox Game Pass nie ma wpływu na osiągnięcia zdobyte podczas okresu subskrypcji i nie usunie danych zapisanych w grze. Możesz ponownie zapisać się w późniejszym terminie, a Microsoft automatycznie odzyska wszelkie dane zapisów, które zapisałeś na swojej konsoli lub w chmurze.

Dlaczego możesz chcieć zrezygnować

Xbox Game Pass stał się centrum ekosystemu gier Microsoftu, odkąd został uruchomiony w 2017 roku. Oferuje graczom ogromną bibliotekę gier, w tym hity z dawnych lat i zupełnie nowe tytuły w dniu premiery.

Biblioteka ta stale się powiększa, a nowe gry są regularnie dodawane, a stare usuwane. Biblioteka stale się powiększa, a nowe gry są regularnie dodawane, a stare usuwane. Istnieje także możliwość zakupu niektórych gier, jeśli chcesz nadal w nie grać.

Jeśli jednak nie korzystasz z subskrypcji Xbox Game Pass lub nie zapewnia ona wystarczającej wartości, możesz ją anulować. To prosty proces, który nie nadszarpnie twojego konta bankowego.

Usługa oferuje również takie udogodnienia, jak zadania, dzięki którym zdobędziesz punkty Microsoft rewards. Można je wymienić na karty upominkowe, kredyty ze sklepu Microsoft lub dodatkowe darmowe miesiące w ramach abonamentu Game Pass.

Rozpoczęcie

Xbox Game Pass to abonament, który umożliwia dostęp do ogromnej biblioteki gier wideo za miesięczną opłatą. Jest to jedna z najpopularniejszych ofert Microsoftu i oferuje wiele korzyści, których gracze nie otrzymają w ramach zwykłej subskrypcji Xbox Live Gold.

To świetny sposób na granie w stare i nowe tytuły za minimalną opłatą, ale nie jest to usługa odpowiednia dla każdego. Jeśli usługa nie jest dla Ciebie opłacalna, być może nadszedł czas, aby z niej zrezygnować.

Aby to zrobić, przejdź do witryny Microsoftu za pomocą komputera, telefonu lub konsoli Xbox. Na stronie pomocy technicznej firmy Microsoft znajdź odpowiednią subskrypcję i kliknij Zarządzaj.

Wybierz opcję Zmień > Wyłącz powtarzające się rozliczenia. Po pomyślnym anulowaniu otworzy się strona potwierdzenia z wiadomością od Microsoftu, że Twoje konto nie będzie obciążane w następnym terminie rozliczeniowym.

Słowa końcowe

Jeśli jesteś użytkownikiem Xbox Game Pass, wiesz, jak wiele oferuje. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych usług subskrypcji gier wideo.

Usługa subskrypcji Microsoftu to świetny sposób na uzyskanie dostępu do szerokiej gamy gier, a ponadto łatwo ją anulować, jeśli z niej nie korzystasz. Musisz jednak wiedzieć, jak przebiega proces anulowania i jakie korzyści może stracić twój Xbox, gdy z niego zrezygnujesz.

Jeśli chcesz anulować swój xbox game pass, powinieneś zacząć od odwiedzenia strony internetowej Microsoftu. Stamtąd możesz przeglądać swoje subskrypcje i zarządzać nimi za pomocą konsoli lub komputera. Możesz też skorzystać z aplikacji Xbox na smartfonie lub tablecie.

Oceń artykuł: Jak anulować subskrypcję xbox game pass?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5