Jak podłączyć kierownice do xbox one?

Jak podłączyć kierownice do xbox one?

Jeśli jesteś fanem gier wyścigowych na swojej konsoli Xbox one, to podłączenie kierownicy może być świetnym sposobem na uczynienie doznań jeszcze bardziej realistycznymi.

Jednakże zanim kupisz kierownicę i pedały, sprawdź, czy twoja gra je obsługuje. W przeciwnym razie zostaniesz z bezużytecznym urządzeniem, którego nie da się wykorzystać w ulubionych tytułach.

Jak podłączyć kierownicę do konsoli xbox one

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem wyścigów, czy po prostu szukasz nowego sposobu na doświadczenie ulubionej gry wideo, kierownica może wzbogacić zabawę. Na szczęście istnieje kilka różnych sposobów na podłączenie wybranej przez Ciebie kierownicy do konsoli Xbox one.

Po pierwsze, upewnij się, że posiadasz podstawę kierownicy i obręcz kierownicy kompatybilne z konsolą Xbox. Na szczęście wielu producentów oferuje tę funkcję jako część swojej linii produktów.

Na przykład Logitech G PRO ma wbudowany przełącznik kompatybilności, który sprawi, że twój Xbox będzie myślał, że ta nowoczesna kierownica jest w rzeczywistości kierownicą wyścigową Logitech G923 (a tak naprawdę jest). Ponadto niektóre modele są wyposażone w port USB i kabel zasilający, dzięki czemu można je łatwo podłączyć.

Po podłączeniu wszystkiego możesz zacząć grać w swoje ulubione gry na Xbox w wielkim stylu! Oczywiście, najlepsze gry wyścigowe, w które możesz zagrać, różnią się w zależności od osoby, ale niektóre popularne opcje to Forza Motorsport i Project Cars.

Thrustmaster T248X

Thrustmaster T248X jest jednym z najbardziej imponujących kół wyścigowych na rynku. Jego hybrydowy napęd łączy w sobie paski i przekładnie, aby zapewnić o 70% większe sprzężenie zwrotne niż w przypadku modelu T150/TMX, zapewniając bardziej realistyczne i satysfakcjonujące wrażenia z kierowania.

Został zaprojektowany dla osób, które poważnie podchodzą do gier wyścigowych i chcą poczuć głębsze połączenie z drogą. Zawiera najnowsze pedały T3PM firmy Thrustmaster i została przeprojektowana, aby wyglądać i czuć się bardziej jak prawdziwa kierownica, z wyściełaną skórą, aby zapewnić dodatkowy komfort.

Na górze tarczy kierownicy znajduje się wyświetlacz wyścigowy, który może pokazywać statystyki, takie jak prędkość, przełożenie i czas. Jest to przydatne, gdy chcesz sprawdzić swoje wyniki w grze, w której jesteś karany za prędkość, takiej jak Euro Truck Simulator 2.

Logitech G PRO

Logitech oferuje nową kierownicę wyścigową i zestaw pedałów, które przeniosą twoje wrażenia z wyścigów na wyższy poziom. Został zaprojektowany dla profesjonalnych kierowców symulacyjnych i jest wyposażony w technologię Direct Drive oraz sprzężenie zwrotne TRUEFORCE.

Nie jest tani – kierownica kosztuje 999 dolarów, a pedały 349 dolarów – ale sprawi, że poczujesz się jak w prawdziwym samochodzie wyścigowym. Dodatkowo jest kompatybilna z konsolami Xbox i komputerami PC.

Możesz regulować różne ustawienia z poziomu samej podstawy kierownicy, jeśli używasz jej z konsolą, lub z poziomu oprogramowania G Hub na komputerze. Obejmują one blokadę kierownicy, ogólne siłowe sprzężenie zwrotne i inne.

Krągła obręcz doskonale leży w dłoni i jest wyłożona perforowaną sztuczną skórą dla dodatkowej przyczepności. Posiada również 11 Newtonometrów momentu obrotowego, co daje poczucie, że siedzisz w fotelu kierowcy.

Hori Overdrive

Hori oferuje wszystkie funkcje i jakość pełnowymiarowej kierownicy wyścigowej w agresywnej cenie z Overdrive. Mocuje się ono bezpiecznie do stołu lub stojaka na kierownicę wyścigową i posiada duże pedały i łopatkowe przełączniki dla autentycznej symulacji wyścigów.

Koło jest programowalne i posiada ustawienia do regulacji wielkości obrotów, martwej strefy, czułości pedałów i inne. W podstawie znajduje się port USB, który umożliwia podłączenie do PS4 lub PC za pomocą standardowego kabla USB.

Kierownica jest rozpoznawana jako gamepad i kierownica, więc można jej używać w różnych grach. Warto poeksperymentować z różnymi trybami, aby sprawdzić, który z nich najlepiej sprawdza się w wybranej grze.

Kierownica jest trochę mała jak na kierownicę wyścigową z siłowym sprzężeniem zwrotnym, ale nadal jest wygodna w użyciu. Pedały są plastikowe, ale łatwo się je wciska i nie brzęczą, jeśli nie trzymasz deski wystarczająco mocno.

Oceń artykuł: Jak podłączyć kierownice do xbox one?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5