Jak przyśpieszyć ciąże w the sims 4?

Jak przyśpieszyć ciąże w the sims 4?

Jeśli chcesz przyspieszyć ciążę w the sims 4, możesz zrobić kilka rzeczy. Niektóre z tych metod mogą działać lepiej niż inne, ale wszystkie są dość niezawodne i mogą dać ci dobry rezultat.

Te oszustwa ciążowe są tylko kilka kliknięć od ciebie i mogą sprawić, że proces pójdzie znacznie szybciej. Posiadają również kilka dodatkowych funkcji, takich jak przerywanie ciąży i skutki uboczne ciąży.

Skoki prosto do porodu

Dla wymagającego właściciela Sima najlepszym sposobem na zwiększenie liczby Simoleonów jest zwiększenie liczby pracowników. W simsach liczny personel sprawi, że Twój biznes będzie o wiele przyjemniejszy, a klienci będą wracać po więcej. Nikt nie lubi, gdy jego ulubiony Sim zostaje zwolniony, ale niewielka rotacja pracowników może przyczynić się do sukcesu twojego sklepu. Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać, gdy chodzi o zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu musisz zrobić rozeznanie, ale generalnie powinieneś dowiedzieć się, jaką osobowość mają Twoi Simowie. Jeśli Twoi Simowie mają pozytywną etykę pracy, będą bardziej skłonni do ciężkiej pracy i zarobią więcej pieniędzy na dłuższą metę.

MC Command Center Mod

MC Command Center, czyli MCCC, to jeden z najpopularniejszych modów do The Sims 4. Jest też jednym z najbardziej złożonych.

Został opracowany przez Deaderpoola i zawiera wiele modułów, które zajmują się różnymi funkcjami w grze. Są to między innymi ciąże, rachunki domowe i rozwój fabuły.

Ma też przydatną funkcję, która sprawia, że mieszkańcy miast nie noszą szalonych, niestandardowych ubrań. Może to być szczególnie denerwujące, jeśli masz zainstalowaną dużą ilość niestandardowej zawartości, ponieważ takie szalone wieśniaki mogą zniszczyć immersję i sprawić, że gra stanie się mniej przyjemna.

Centrum Dowodzenia MC jest jednym z najbardziej rozbudowanych modów skryptowych na rynku Sims 4 i jest wypełnione mnóstwem modułów, które oferują wszystko, od większej funkcjonalności oszukiwania po postęp fabularny. Nie jest on dla wszystkich, ale na pewno warto go sprawdzić, jeśli chcesz dodać trochę zabawy do swojej gry.

Jedzenie i słuchanie

Wybory Sima dotyczące jedzenia i muzyki są bardzo ważne dla udanej ciąży. Na przykład jedzenie truskawek i słuchanie muzyki pop zwiększa szanse na urodzenie dziecka płci żeńskiej, podczas gdy jedzenie marchewki i słuchanie muzyki alternatywnej zwiększa szanse na urodzenie dziecka płci męskiej.

Zapotrzebowanie Simów na głód i pęcherz moczowy również wyczerpuje się szybciej podczas ciąży, więc ważne jest, aby Twoi Simowie jedli regularnie i wybierali jedzenie, które lubią. Na przykład Journal of Culinary Science & Technology zaleca, że najlepsze jedzenie to takie, które jest bogate w białko, błonnik i węglowodany złożone.

Słuchanie lub tańczenie przy muzyce, którą lubi Sim, da mu silniejszy nastrój Szczęścia, a jego potrzeba zabawy wzrośnie szybciej niż w przeciwnym wypadku. I odwrotnie, słuchanie lub tańczenie przy muzyce, której Sim nie lubi, da mu napięty nastrój, a jego zapotrzebowanie na zabawę spadnie zamiast wzrosnąć.

Wpływanie na płeć

Jeśli szukasz sposobów na przyspieszenie ciąży, możesz chcieć wpłynąć na płeć potomstwa swoich Simów. Jest to powszechna strategia, którą stosuje wielu graczy Simów, aby zwiększyć swoje szanse na posiadanie dziecka o pożądanej przez nich płci.

Istnieje kilka sposobów wpływania na płeć dziecka Sima, w tym wybór jedzenia, muzyki, a nawet takie rzeczy jak wiek. Jednak nie wszystkie te metody działają idealnie dla każdego gracza.

Ciążę Sima można również modyfikować poprzez postępy na pasku relacji. Na przykład, jeśli twój Sim ma wysoki pasek romansu, ma większe szanse na WooHoo i poczęcie dziecka.

Szanse na zajście w ciążę wynoszą domyślnie 80%, ale możesz je zwiększyć na wiele sposobów. Są to między innymi cecha „Płodna”, Eliksir Płodności oraz masaże płodności. Można je kupić za 3000 punktów satysfakcji i mogą one znacznie zwiększyć szanse Twoich Simów na posiadanie bliźniąt lub trojaczków.

Oceń artykuł: Jak przyśpieszyć ciąże w the sims 4?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5