Jakie słuchawki do ps5?

Jakie słuchawki do ps5?

Jeśli jesteś fanem gier, jednym z akcesoriów, w które powinieneś rozważyć inwestycję, jest para dobrych słuchawek. Słuchawki te pozwolą Ci lepiej słyszeć ścieżkę dźwiękową gry, a także pomogą zwiększyć wierność rozgrywek wieloosobowych.

Niektóre z najlepszych zestawów słuchawkowych do PS5 oferują dźwięk przestrzenny 7.1, a niektóre z nich posiadają nawet technologię redukcji szumów, która zapobiega przedostawaniu się hałasu z zewnątrz do słuchawek. Ważne jest też, aby mikrofon był wysokiej jakości.

Steelseries Arctis 7P

Steelseries Arctis 7P to świetny zestaw słuchawkowy dla PS5, który oferuje doskonały bezprzewodowy dźwięk, komfort i wszechstronność. Kompaktowy klucz USB-C obsługuje wiele urządzeń, w tym PS5, komputer PC i odblokowane Nintendo Switch, natomiast do podłączenia słuchawek do starszych konsol lub komputerów stacjonarnych, które nie mają portu USB-C, można użyć osobnego adaptera.

Arctis 7P to bardzo wygodny zestaw słuchawkowy, który oferuje pasywną redukcję szumów przez nauszniki, a także jest dostarczany z oprogramowaniem umożliwiającym dostosowanie dźwięku do konkretnej gry. Muszle słuchawkowe przylegają do krawędzi uszu, ale nie są zbyt ciasne, a ich regulacja odbywa się za pomocą elastycznego pałąka w stylu gogli narciarskich, który równomiernie rozkłada ciężar.

W muszlach słuchawkowych znajduje się również wielofunkcyjne pokrętło, które kontroluje dźwięk sidetone, wzmacniając głośność Twojego własnego głosu i regulując miks czatu. Jest to funkcja bardzo przydatna dla graczy, którzy muszą mieć możliwość monitorowania własnej głośności i regulowania mieszanki dźwięku z gry na czacie.

Stealth 700 Gen 2

Jeśli szukasz wysokiej klasy zestawu słuchawkowego, który może pracować na wielu konsolach, Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 jest jedną z najlepszych opcji. Oferuje on doskonałą jakość dźwięku, wygodne dopasowanie i długą żywotność baterii.

Nie posiada wbudowanego dźwięku przestrzennego, ale nadal dobrze sprawdza się w grach obsługujących dźwięk stereo. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku PlayStation, ponieważ system ten ma swój własny standard dźwięku przestrzennego, który doskonale współpracuje z tym zestawem słuchawkowym.

Jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Stealth 700 Gen 2 jest wygodny do noszenia podczas długich sesji gry. Jego nauszniki są wykonane z miękkiej wyściółki, a mikrofon zestawu słuchawkowego składa się z jednego z nich, gdy go potrzebujesz. Jest zaskakująco czuły i dobrze zbiera głos, więc możesz głośno rozmawiać ze swoją drużyną.

Sony 3D

Sony 3D ma już trochę czasu, ale nadal jest dobrym wyborem, jeśli chcesz mieć zestaw słuchawkowy przeznaczony wyłącznie do PlayStation 5. Jego wyjątkowa synergia z konsolą idzie w parze z wygodnym dopasowaniem, doskonałym dźwiękiem i przekonującym dźwiękiem przestrzennym.

Słuchawki najlepiej współpracują z PS5, ale działają też na PlayStation 4, PC, Mac i zadokowanym Nintendo Switch dzięki ogólnemu kluczowi USB. Proste opakowanie zawiera klucz, 4-metrowy analogowy kabel audio 3,5 mm i kabel USB-C do ładowania.

Zestaw słuchawkowy został zaprojektowany tak, aby wyglądał bardziej jak akcesorium dla graczy niż dla graczy, ale wygląda wystarczająco dobrze i dobrze pasuje do estetyki PS5 w kolorze Midnight Black. Jest to także pierwszy zestaw słuchawkowy PS5, który ma diodę LED sygnalizującą stan, co jest miłym akcentem.

PlayStation Recon 500

PlayStation Recon 500 to prosty przewodowy zestaw słuchawkowy, który jest dobrym wyborem dla graczy wieloplatformowych. Proste elementy sterujące i odłączany mikrofon sprawiają, że zestaw jest łatwy w użyciu, a przyjazne dla okularów nauszniki zapewniają komfort noszenia przez długi czas.

Pierwsze w branży głośniki Eclipse Dual Drivers zestawu Recon mają średnicę 60 mm i wykorzystują technologię kompozytowego wtrysku drewna AccuTune do oddzielenia wysokich i niskich częstotliwości. W rezultacie bas jest czysty, wyrazisty i szczegółowy.

Słuchawki są lekkie i mają obrotowy zawias na nauszniku, który ułatwia regulację. Są też wyposażone w dopasowany kolorystycznie kabel słuchawkowy o długości 1,3 m, który jest przymocowany do nauszników dla zwiększenia trwałości.

Razer Kaira X

Razer Kaira X to budżetowy zestaw słuchawkowy, który zapewnia doskonałe wrażenia graczom konsolowym. Oferuje wygodną konstrukcję, świetną jakość dźwięku i jest łatwy w użyciu.

Ma biały pałąk i czarne nauszniki, które pasują do Twojej konsoli PlayStation. Na każdej z nich znajduje się również niebieskie logo Razera.

Wyposażone są w 50 mm przetworniki TriForce, które wytwarzają dźwięk o częstotliwości od 20 do 20 000 Hz. Zapewniają one dokładny dźwięk o zrównoważonej charakterystyce niskich, średnich i wysokich częstotliwości.

Oceń artykuł: Jakie słuchawki do ps5?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5