NEWSPC & KONSOLE

Kudłaty Shaggy ze Scooby Doo jako postać w Mortal Kombat? Jest petycja!

Gracze to jednak mają pomysły… W serwisie Change.org ktoś ustawił petycję, aby do nadchodzącego mordobicia kultowej serii Mortal Kombat powstało DLC z przesympatycznym Kudłatym vel Shaggy jako grywalną postacią. Petycję podpisało już prawie 60 tysięcy osób, w tym, rzecz oczywista, również ja.

Starożytny tajski styl czerstwej bagietki

Zaplanowany cel wynosi 75 tysięcy osób, co prawdopodobnie niebawem się stanie, bo odświeżenie strony co kilka minut wskazuje, że kolejnych kilkuset fanów Kudłatego chciałoby zobaczyć tego fajtera wszech czasów w akcji. Już to sobie wyobrażam! Bagietka i nunczako z parówek w akcji, X-Ray attack z użyciem ostrych jak brzytwa plasterków salami, no i fatality, w którym Kudłaty wsypuje do kieszeni słaniającego się wroga tajemnicze chrupki, po czym na scenę wkracza zamaskowany Scooby we własnej osobie – tak będzie!

To oczywiście żart, ale ja trzymam kciuki!

Jeżeli twórcy Mortal Kombat wezmą sobie petycję do serca, to możemy spodziewać się najbardziej odjechanego DLC w historii gier komputerowych, bo trzeba przyznać, że postawienie na ociekającej krwią scenie postaci z sympatycznej kreskówki dla dzieci to pomysł iście diabelski. Mimo wszystko szanse na to są raczej małe, a całą akcję można odbierać jedynie jako całkiem zabawny żart.

Ale jakby co, to petycję możecie podpisać tutaj:

1+

6 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button