NEWSPC & KONSOLE

Nowy event w Warframe jest… dziwny

Zazwyczaj nie rozdrabniam się nad każdą mniejszą aktualizacją czy skórką deluxe, którą ekipa Digital Extremes dorzuca do swojego dzieła, ale ten taktyczny alert wprawił mnie w takie zaskoczenie, że postanowiłem się nim podzielić z innymi.

Alert ten nazywa się “Dog Days” i… no sami zobaczcie:

Towar, który ekipa DE wypaliła robiąc ten alert, musiał być przedniej jakości 😉

Taaaak, dobrze widzicie, Tenno biegający w kołach ratunkowych po niewielkiej wyspie i strzelający się z Grineer karabinami na wodę – po sieci krążą głosy, że DE chciało po prostu stworzyć swój własny odcinek anime na plaży. 😀 Zarys fabularny zakłada, że Kela De Thaym, (organizatorka walk na śmierć i życie w Rathuum na Sednie) nawąchała się zbyt mocno pewnego gazu (serio, to nie żart), co także mówi wiele o tym alercie.

Do wygrania są pluszowe piłki, które to mogą być rzucane przez pokładowe zwierzątko na Orbiterze, dwie scenerie “captura”, plażowa paleta kolorów i wiele innych nagród (duża część z nich jest do odbioru u Nakaka w Cetusie).

Alert ten będzie trwał do 12 sierpnia na wszystkich platformach, więc jeśli macie teraz nieco wolnego czasu, to zapraszam do w spólnego plażowania. 😉

Źródło
Oficjalna strona Warframe
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close