OD REDAKCJI

Przywitanie

To jeszcze nie oficjalny start, ale skoro tu trafiłeś, to wypada, żebyśmy się grzecznie przywitali.

A zatem witaj w domenie Nerdomancerów!

Na początek opowiemy Ci krótko o tym, co to za miejsce, chociaż przecież wystarczy rzucić okiem na kilka tytułów i już wiadomo, że mamy jakieś wspólne pasje 🙂

No i właśnie o te pasje przede wszystkim nam chodzi – chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy nerd będzie się czuł jak w domu, w którym będzie mógł porozmawiać o swoich odjechanych korbach, tych wirtualnych, jak i tych… no… offline.

Dlatego Nerdomancer jest podzielony na dwie strefy, HUB i Wolną Strefę. HUB wraz z głównymi stronami kategorii to część serwisu organizowana przez naszą redakcję – a zatem jest to coś, co widzicie niemal na każdej stronie internetowej. Przejdźmy zatem do wyjaśnienia istoty Wolnej Strefy, bo to przede wszystkim ona wydaje nam się fajna i za jej powodzenie trzymamy mocno kciuki!

To właśnie w Wolnej Strefie możesz bez przeszkód publikować cokolwiek zechcesz i kiedykolwiek zechcesz. Masz pomysł na ciekawy artykuł? Nagrywasz wideo albo podcasty? Znakomicie! To właśnie tam możesz podzielić się nimi ze światem. W nic nie ingerujemy, pozostawiamy całkowitą swobodę twórczą. Ale to nie wszystko – jeżeli twoje materiały spodobają się Nerdomancerom, umieścimy je na stronie głównej!

Stawiamy tylko dwa warunki – nie tolerujemy plagiatów, a zamieszczone treści nie mogą łamać prawa.

Na tym etapie mechanizm przenoszenia tekstów z Wolnej Strefy na stronę główną polega na ręcznej weryfikacji – po prostu któryś z redaktorów musi przeczytać tekst i uznać go za na tyle ciekawy, żeby wylądował w HUB-ie.

W przyszłości o tym, czy dany materiał ma wylądować w HUB-ie, będzie decydowała przede wszystkim społeczność zgromadzona wokół Nerdomancera, a też zapewne niejeden ranking z nagrodami zorganizujemy dla autorów najciekawszych publikacji.

Jak dodać coś od siebie? Zapewne już dawno masz to przeklikane i wszystko wiesz, ale gdyby coś okazało się niejasne, możesz obejrzeć krótki filmik po prawej stronie, który wszystko wyjaśnia.

Obecnie do wyboru jest cała gama kategorii tematycznych, od bardzo konkretnych, aż po ogólne, takie jak np. BLOG. Ta lista nie jest zamknięta i być może z czasem ulegnie powiększeniu – czas pokaże.

To oczywiście dopiero początek drogi, a przed nami wiele pracy, bo pomysłów i planów mamy pełne głowy. Zapewne też tu i ówdzie pojawi się jakiś błąd czy niedociągnięcie – dlatego potraktuj ten etap naszego projektu jako swego rodzaju Early Access. Kiedy znajdziesz jakiś błąd lub niedociągnięcie, albo po prostu masz jakiś fajny pomysł – daj nam znać!

Możesz to zrobić na kilka sposobów:

Grupa wsparcia technicznego

Grupa wsparcia technicznego to miejsce, w którym możesz zgłosić jakiś problem lub poddać jakąś propozycję pod dyskusję. Zaleta jest taka, że Twój wpis może zobaczyć każdy, jak również każdy może się do niego odnieść i go skomentować.

Nasz DISCORD

Oczywiście zawsze możesz nas łapać na Discordzie – często tam się pałętamy wieczorami celem wspólnej konsumpcji czasu. Jak już zawitasz, to pewnie nie damy Ci spokoju, aż się nie dowiemy, czy z nami w coś nie zagrasz 🙂

Formularz kontaktowy

Zawsze pozostaje jeszcze nudny formularz kontaktowy. Nie polecamy. Serio. No chyba, że chcesz zaproponować jakąś ciekawą współpracę, zrobić deal, albo zamontować u nas reklamę maszyny, która robi „PING!” – no to wtedy taki formularz jest niezastąpiony!

Tagi

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close