NEWSPC & KONSOLE

Red Dead Redemption 2 na PC? Kolejna plotka wzbudza nadzieje

Rockstar Games i wydawca studia, Take-Two Interactive milczą jak zaklęci w temacie istnienia PeCetowego portu Red Dead Redemption 2, a gracze spragnieni udania się na Dziki Zachód rzucają się na każdą potencjalną informację na temat PeCetowej wersji gry. Tak też jest i tym razem.

Najnowsza plotka na ten temat zaczęła się od profilu Nan Ma w serwisie LinkedIN, programisty fizyki pracującego dla Rockstara od 2009 do 2016 roku. W tym czasie pracował on nad implementacjami fizycznymi w takich grach jak Grand Theft Auto V, L.A. Noire, czy też właśnie Red Dead Redemption 2. Przy każdej z gier widoczne były również platformy i jak się możecie domyślać, przy RDR2 widniało również PC obok Playstation 4 i Xbox One.

Informacja ta oczywiście została natychmiast uchwycona przez internautów – obecnie cała sekcja doświadczenia w Rockstar Leeds została usunięta, ale oryginalny screen widzicie powyżej. Co ciekawe, rok temu podobną wpadkę na LinkedIN miał inny członek Rockstar Leeds – coś jest jednak na rzeczy?

Źródło
vg247
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close