NEWSPC & KONSOLE

Warframe – nowy update Old Blood już dostępny!

Kolejny update, kolejne zmiany w Warframe! Tryb Nemezis wyciągnięty niczym z “Shadow of Mordor”, potężne naręczne ostrze i pewien brzuchaty jegomość – jest na co rzucić okiem.

Grendel i jego niepohamowany apetyt

Przy wypuszczeniu nowej aktualizacji oczywiście nie mogło zabraknąć całkiem świeżego Warframe. Jakimi to zdolnościami dysponuje więc numer 42 – Grendel?

W Święta też jestem jak Grendel 😛

Połykanie wrogów, wypluwanie ich potem niczym torpedy, oraz mięsna kula… Digital Extremes znowu pokazuje, że nadal potrafi tworzyć ciekawe postacie. Tradycyjnie na starcie Grendel będzie posiadał dedykowaną broń Masseter, ochrzczoną już przez graczy “Kebabem”, a także (dostępne po zakupieniu za platynę) alternatywny rogaty hełm i syandamę.

Oryginalna nazwa broni to Masseter… wolę Kebab 😛

Ty i twoje prywatne nemezis

Kto nigdy nie marzył o swoim własnym, brzydkim jak noc rywalu? Ekipa DE stoi jak zwykle na posterunku i dostarcza nam kolejnych emocjonujących wrażeń w postaci nowych wrogów: Kuva Liches.

Ci sprytni żołnierze Grineer czekają tylko na to abyś ich zabił, żeby powstać na nowo potężniejsi niż kiedykolwiek . Zasięg wpływów Kuva Liches będzie rosnąć w siłę, dopóki nie znajdziesz sposobu na zakończenie ich mizernego życia… lub przeciągnięcia na swoją stronę. Do tego zadania posłuży nam całkiem nowe ostrze “Parazon”, a także mody “Requiem”.

Witaj piękna 🙂
Assassin’s Creed: Warframe Edition

Kot-wampir i nie tylko

Fani kocich towarzyszy w grze mogą być zadowoleni, Digital Extremes postanowiło bowiem stworzyć całkiem nową odmianę Kavata – Vasca, posiadającego możliwość wskrzeszania swojego pana, oraz kradzieży życia z pominięciem pancerza i tarcz wrogów.

Kici kici koteczku?

Poza tym dawno już zapowiadanej zmianie uległ system walki wręcz, który jest teraz zależny od tego czy gracz porusza się czy stoi w miejscu, dorzucono także m. in. silny atak i “żonglowanie” przeciwnikami.

Czy to już wszystko? Nie! Długo oczekiwany “rework” Vaubana i Ember, nowe miejsce na mody w głównych broniach, zestaw broni w wersji “kuva” oraz wiele poprawek usprawniających rozgrywkę – wszystko to czeka na osobiste zapoznanie! 😉

Źródło
Oficjalna strona WarframeOficjalny Twitter Warframe
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close