NEWSPC & KONSOLE

Wiatry Magii powiały w Vermintide 2

Pierwszy, solidny kawał dodatku do świetnego, sieciowego slashera Warhammer: Vermintide 2 wychodzi dzisiaj na światło dzienne i jak to zwykle bywa, towarzyszy mu stosowny zwiastun. I zgodnie z wszelkimi przypuszczeniami, jest pełen akcji i gore.

Zatytułowany Winds of Magic i wyceniony na 72 zł (minus jeden grosz) dodatek ma wprowadzić end game do gry, co z pewnością zachwyci tych graczy, którzy dostępne do tej pory mamy poznali lepiej niż zawartość swoich kieszeni. Do tego pojawią się nowy przeciwnicy, którzy uzupełnią poznanych wcześniej Skavenów oraz zwolenników Chaosu – minotaury raczej nie będą tak łatwe do ubicie.

Poza tym dodatek wprowadzi więcej nieprzewidywalności i urozmaicenia, które z chęcią będą wykorzystywane przez tzw. dyrektora gry. Mutatory przykładowo regularnie regenerujące zdrowie, ale zabijanie przeciwników zadaje obrażenia graczom? Będą. Różne cele misji? Jasne.

Biorąc pod uwagę, że w podstawkę przegrałem ponad setkę godzin i nie wymaksowałem w zasadzie żadnej postaci, DLC jawi się jako całkiem miła wizja powrotu do machania żelastwem w glorii i chwale Warhammerowego świata. Premiera już dzisiaj.

Tagi

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close