NEWSPC & KONSOLE

Your Soul is mine! Shang Tsung pochłonie twoją duszę w pierwszym DLC do Mortal Kombat 11!

Choć prawie na pewno było wiadomo (ja nie miałem żadnych wątpliwości!), że Władca Dusz poległych wojowników powróci w jednym z płatnych DLC do Mortal Kombat 11, to jednak dopiero teraz dzięki najnowszemu trailerowi możemy ujrzeć go w pełni glorii i chwały:

Ekipa Eda Boona nadal wie jak tworzyć postacie! 😀

Jak widać na powyższym filmie, Shang Tsung oprócz swoich własnych umiejętności będzie posiadał możliwość wykorzystywania zdolności pochłoniętych dusz – poza Scorpionem i Sub Zero do walki “dołączą” Rain, Smoke, Reptile i Ermac (oraz Kintaro w opcji Fatality), którzy nie pojawili się jako grywalne postacie w podstawowej wersji gry.

Shang Tsung nie nadciąga sam – w nowym DLC znajdą się także Nightwolf, Sindel, Spawn i dwoje jeszcze nie ujawnionych postaci.

Kiedy premiera Kombat Pack’a? Tu niestety do akcji wchodzi marketing, bo dodatek pojawi się już 18 czerwca, ale będzie zablokowany ekskluzywnym “Early Accessem”. Dla tych którzy wolą poczekać na oceny czy warto, premiera nadejdzie tydzień później.

Teraz to nawet DLC są w “Early Accessie”… -.-

Coś czuję, że nowy dodatek będzie się rozchodził niczym świeże dusze. 😉

1+

Polubili to:

  • avatar
Źródło
Youtube
Tagi

One Comment

  1. No i we wczorajszym patchu wreszcie uporali się z problemem czasu w wieżach, który kończył się podczas rozgrywki… to było tak durne, że masakra 😉 A Shang Tsung to mój ulubiony “zły” w całej serii 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close