NEWSPC & KONSOLE

Project Awakening: Arise widnieje coraz wyraźniej na horyzoncie

Przyznam szczerze, że jakoś zupełnie przegapiłem pierwszą informację o tym, że japońskie studio Cygames ogłosiło nową grę action RPG podczas Playstation LineUp Tour. Zapewne dlatego, że jako reprezentant PCMR niezbyt śledziłem tę całą imprezę – na szczęście rejestracja nowych znaków towarowych na kontynent Europejski udanie przypomina o projekcie.

Trademark został zarejestrowany 11 stycznia 2019 roku i obejmuje logotyp oraz nazwę Project Awakening ARISE. Na chwilę obecną nie znamy niczego więcej, ale sporo osób powątpiewa, aby finalny produkt nazywał się właśnie tak. Rejestracja znaków towarowych może jednak oznaczać, że produkt jest na etapie pewnej dostępności (alpha, beta?) dla wybranych osób lub firm.

Osobiście będę z ciekawością śledził dalsze informacje na temat produkcji Cygames. Zwiastun robi dobrą robotę, klimat zapowiada się całkiem miodnie. Szkoda, że gra niemal na pewno nie ukaże się w 2019 roku, a – przynajmniej na chwilę obecną – jedyną potwierdzoną platformą jest Playstation 4.

1+

Polubili to:

  • avatar
Źródło
vg247WIPO
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close