NEWSSERIALE

Serial Punisher 2 ma nowy teaser – kiedy premiera?

To, że pojawi się nowy sezon Punishera wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, bo jeszcze w grudniu Netflix potwierdził to, na co czekali fani brutalnego mściciela. Teraz jednak na twitterowym koncie Marvela pojawił się oficjalny teaser.

Na filmie widzimy, jak ktoś, prawdopodobnie sam Punisher, podpala ułaskawienie dla Franka Castle, nadane przez prezydenta Stanów Zjednoczonych. Niby fajnie, ale raczej po samym zainteresowanym spływa to zupełnie, a na kolejne tysiąc lat w więzieniu zapracuje pewnie już w pierwszym odcinku kolejnego sezonu.

Niestety wciąż nie znamy daty dokładnej premiery, bo w teaserze pojawia się jedynie enigmatyczne „wkrótce”. Wcześniej wiewiórki donosiły, że z kolei na koncie twitterowym Netflixa pojawiła się informacja, jakoby Frank Castle miał wznowić eksterminację swoich wrogów już 19 stycznie, jednak wpis szybko usunięto. Czy to prawda, czy też może dziennikarska kaczka – trudno wyrokować, tak czy inaczej na kolejne odcinki tego znakomitego serialu przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

No i fajnie, gdyby tak jeszcze pojawiły się kolejne odcinki Zagubionych w kosmosie, to już w ogóle byłoby zarąbiście.

Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close