NEWSPC & KONSOLE

Nowy growy Terminator jest już blisko – oto trochę gameplayu

Ej to nie wygląda aż TAK źle. Nie żeby ktokolwiek oczekiwał, że twórcy Terminator: Resistance zdołają ponownie osiągnąć anty-poziom zaprezentowany przy ich poprzedniej grze z Rambo w tytule.

Jeśli z jakiegoś powodu chcecie sobie do końca zepsuć pozytywne opinie o marce Terminatora, to możecie obejrzeć trochę nagranej rozgrywki z nadchodzącej szybkimi krokami produkcji. Być może tym razem nie będzie to totalna kaszanka, ale też nic nie wskazuje, abyśmy mieli otrzymać cokolwiek wartego większej uwagi.

Premiera Terminator: Resistance już 15 listopada. Możemy już bawić się w zgadywanie, za jaką kolejną markę zabierze się studio Teyon po Rambo i Terminatorze.

Źródło
PC Gamer
Tagi

One Comment

  1. Szczęście w nieszczęściu, że nie jest to rail shooter, ale gra na miarę Terminator Redemption też to nie jest. Niby na jakiś głębszy pseudoRPG się sili, ale pewnie będzie jak zwykle, niby piszą że masz na coś wpływ, a potem się okaże, że mogłeś zrobić cokolwiek. Zresztą Terminator RPG? Trochę poroniony pomysł. Jako shooter nie reprezentuje tutaj sobą nic powyżej mocnego średniaka, więc te ponad 200zł (wersja na PS4) które chcą za tą gierkę to jest jakaś czarna komedia. Na PC też śmiech na sali za coś takiego płacić ponad 150zł. A kolejnego szoku doznałem jak przeczytałem, że stoi za tym polska firma… znów o nas świat usłyszy tylko że tym razem raczej nie będzie to nic pozytywnego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close