FILMYNEWSSERIALE

Pamiętacie taki film Wstrząsy? Okazuje się, że był też serial… no i że oficjalnie wylądował na YouTube!

Film Wstrząsy z 1990 roku może nie jest najwyższa półką kina… akcjo-chybakomedio-grozo-horroru, ale nie można mu odmówić pewnego uroku. Można też zaliczyć go do tych filmów, które spokojnie mogą leżeć na półce z napisem „kultowe, ale bez przesady”.

Zresztą, film o wielkich robalach z 1990 roku był tak naprawdę początkiem serii, bo do dzisiaj pojawiło się 6 tytułów długometrażowych, serial, a kolejny film i serial są już w zasadzie zapowiedziane.

Okazje się, że serial z 2003 roku można w całości obejrzeć na YouTube – serio! Zupełnie oficjalnie, zupełnie za darmo. Taki ruch cieszy, bo franczyza w zasadzie pomału wciąż się rozwija, a w obecnej dobie streamingu pewnie nikt już nie chce kupować starego serialu za sensowne pieniądze. Pomysł, żeby całość udostępnić na najpopularniejszej platformie do oglądania filmików jest genialny, no i jest też całkiem sprytnym marketingowym chwytem na przyszłość.

No, to teraz czekam, aż na YouTube pojawią się inne serialowe klasyki, nawet jeszcze starsze – poproszę Żart tropików, Gwiezdne wrota, Drużynę A, Robin Hooda, Grom w raju… no jak tak teraz myślę, to moja lista wyczekiwanych byłaby naprawdę solidna!

W wy jaki stary serial obejrzelibyście chętnie na YouTube?

No dobra, zanim wrzucą te nasze propozycje, to serial obejrzeć możecie tutaj:

Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close