NEWSPC & KONSOLE

People Can Fly otwierają studio w Nowym Jorku i pracują nad nową grą AAA

Polskie studio znane ze świetnego Bulletstorma oraz pracach przy grach z serii Gears of War po raz pierwszy od „odzyskania niepodległości” od Epic Games mocniej zaznacza swoją obecność w mediach. Wszystko za sprawą ujawnionej właśnie umowy ze Square Enix.

Nie podano szczegółów tejże, ale wiemy na pewno, że People Can Fly współpracuje ze Square Enix przy tworzeniu nowej gry klasy AAA. Znając doświadczenie i historie studia możemy założyć, że będzie to prawdopodobnie shooter FPP, ale na obecnym etapie to tylko przypuszczenia.

Razem z tą nowinką dowiedzieliśmy się również, że samo studio się rozrasta i zakłada już czwarte biuro. Tym razem nowa gałąź People Can Fly zostaje otwarta w Nowym Jorku, a na czele oddziału stanąć mają David Grijns oraz Roland Lesterlin, współzałożyciele odpowiednio Avalanche Studios i Defiant Studios. W składzie już teraz znaleźć można ludzi z doświadczeniem wyniesionym z pracy w takich gigantach jak Blizzard, Ninja Theory, czy też Avalanche Studios i Eidos Montreal.

Czymkolwiek jest ten nowy, nieujawniony projekt, z pewnością będzie warto nasłuchiwać nowych wieści.

Źródło
vg247
Tagi

Dodaj komentarz

Close
Close