NEWSPC & KONSOLE

Apex Legends to gra, której zupełnie się nie spodziewałem

Zróbmy mały test: kto słyszał o premierze Anthem ręka do góry! <las rąk w tle> No dobra, a kto słyszał o nowym darmowym tytule Battle Royale od tórców serii Titanfall? <skonsternowane świerszcze>

Respawn Entertainment nie ma łatwego życia – najpierw ich dzieło Titanfall 2 zostaje wypuszczone pomiędzy gigantami branży, a teraz właśnie w tym momencie w medialnej ciszy, tuż przed wyczekiwaną przez wielu premierą gry Bioware, ukazuje się ich nowy tytuł Apex Legends.

Niby świat Titanfalla, ale tytanów jakoś brak

Czego można spodziewać się po tej grze free to play umieszczonej w uniwersum Titanfall? Trzyosobowych zespołów, możliwości respawnu poległych towarzyszy, oraz 8 klas postaci z odmiennymi zdolnościami każda.

Czy to wystarczy aby przebić się do świadomości graczy? Czas pokaże. Zagranie w Apex Legends nic nie kosztuje oprócz poświęconego czasu, sam więc z ciekawości sięgnę po ten tytuł. 😉

Produkt dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Źródło
Oficjalna strona gryOrigin
Tagi

One Comment

  1. Jestem po pierwszej, szybkiej rundce w Apex Legends i powiem szczerze, że to faktycznie wykastrowany Titanfall. Niestety gra o wielkich robotach, pomimo tego, że w sumie jest to chyba jedna z najlepszych strzelanek ostatnich lat, nie doczekała się takiej popularności, jak gry, które takową się cieszą zupełnie niezasłużenie – vide Battlefield 5 czy tam inne duperele.

    Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne – fajna komunikacja w drużynie, proste rozwiązania – taki dopracowany BattleRoyale bez miliona błędów, a do tego za zupełną darmochę.

Dodaj komentarz

Close
Close