NEWSPC & KONSOLE

Chernobylite wjechało z wczesnym dostępem oraz nowym trailerem – jest radioaktywnie!

O Czernobylite usłyszeliśmy już na początku roku, kiedy okazało się, że polskie studio Farm 51 pracuje nad grą w klimatach, cóż, właśnie Czarnobylskich. Już wtedy dostaliśmy niemal minutowy materiał, który zaostrzył apetyt wszystkich miłośników gier spod znaku uranu i plutonu. A teraz, znienacka, gra pojawia się z wczesnym dostępem na platformie Steam!

Jak informują sami twórcy, w grze wciąż brakuje kilku ważnych elementów, jest tez jeszcze to i owo do dopracowania, ale w zasadzie tytuł jest już grywalny:

Chernobylite jest grą z wczesnym dostępem, zawierającą dużą część swojej docelowej zawartości, ale wciąż brakuje w nim niektórych elementów docelowych, podobnie jak lokalizacji na różne wersje językowe. Tytuł jest już grywalny, ale chcemy rozwijać ostateczną wizję projektu bazując na opiniach graczy i dialogu z naszą społecznością. Aby połączyć w obrębie jednej gry specyficzne składowe fabuły, horroru, i strategii przetrwania, stworzyliśmy unikatowe mechaniki rozgrywki i narracji. Chcemy mieć pewność, że zostały one właściwie dobrane i dopracowane, dzięki czemu gracz będzie mógł przeżyć horror prawdziwej postapokaliptycznej Strefy Wykluczenia z pełną intensywnością – czytamy w informacji podanej przez studio Farm 51.

 

Cena jak na nasze warunki jest całkiem przyzwoita, bo pozwiedzać Czarnobyl możemy już za 99,99 zł. Czy warto? Cóż, ja tam nie lubię kupować kota w worku, bo zbyt często się nacinałem, ale gdyby ktoś się skusił, to dajcie znać w komentarzach, czy warto.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close