NEWSPC & KONSOLE

From Software połączy siły z George R. R. Martinem?

Czyżby potencjalna bomba? W sieci pojawiły się plotki o następnej grze japońskiego From Software, twórców serii Dark Souls i wydanego niedawno (i spoiler, świetnego!) Sekiro: Shadows Die Twice. Nie jest to niczym przesadnie zaskakującym, w końcu jest pewnym, że część developerów pracuje już od pewnego czasu nad przynajmniej jednym projektem, ale…

No właśnie, „ale”. Wedle informacji oryginalnie zapostowanych przez Liama Robertsona, który był już kilkukrotnie informatorem zdradzającym przedwcześnie dane o grach będących jeszcze w produkcji, nowość od From Software ma tworzyć grę z otwartym światem. Ten ma być podzielony pomiędzy kilka królestw i tylko od gracza będzie zależeć, dokąd się uda – dodatkową motywacją ma być to, że po pokonaniu gospodarza danej krainy gracz otrzyma specjalną i cenną umiejętność.

To samo w sobie brzmi obiecująco, ale pikanterii plotce dodaje to, że wedle Robertsona w całość uwikłany ma być twórca książkowego cyklu Gry o Tron, czyli George R. R. Martin. Ma on być jednym z głównych scenarzystów w nieujawnionej grze i można się tylko zastanawiać, na ile jego udział może wpłynąć na świat gry. Wedle tej samej plotki oficjalnych informacji możemy się spodziewać już podczas tegorocznego E3.

Źródło
WCCFtech
Tagi

One Comment

Dodaj komentarz

Close
Close